Byrå 1800-tal

295122

BYRÅ, 1800-talets mitt, 3 lådor, bemålad i svart, höjd 93, 117x51 cm

Senare bemålad

Rum 4

Byrå 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
1706808
1706806
2 800
1706802
2 600
1706787
2 400
1706797

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.