Klaffbord i mahognyfanér

295108

KLAFFBORD, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, engelskt, höjd 75, 100x95 cm

Slitage

Rum 5

Klaffbord i mahognyfanér

Budhistorik (2 bud)

1714814
1706850

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.