Lena Cronqvist färglitografi

295107

CRONQVIST, Lena (född 1938): Ur "Ett drömspel", signerad, 36/170, färglitografi, 71x51 cm

Fack 6

Lena Cronqvist färglitografi
Budhistorik (13 bud)
1708176
1714585
1708176
900
1714022
850
1708176

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.