Jaeger-LeCoultre reseur

295087

JAEGER-LECOULTRE, 1900-talets första hälft, reseväckarur, etui klätt i rött resp brunt läder, 8 dagar gångreserv, blånerade visare, höjd ca 12 cm

Slitage

Klockor/Ur

Monter 2

Jaeger-LeCoultre reseur

Budhistorik (22 bud)
1705402
1705399
2 800
1705396
2 600
1705383
2 400
1701909

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.