Robert Thegerström oljemålning

295074

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Stilleben med fiskar, signerad R Thegerström, daterad 1910, olja på duk uppfodrad på pannå, 55x66 cm

Smärre färgbortfall

Tavelvagn 2

Budhistorik (15 bud)
1705727
1705683
1704257
1705682
950
1704257
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.