David Blomberg soffa

295073

SOFFA, 1900-talets första hälft, etikettmärkt David Blomberg 1927, stomme i ek samt kortsidor med rotting, grön sammetsklädsel, längd ca 198 cm

Slitage

Rum 9

David Blomberg soffa

Budhistorik (4 bud)

1705320
550
1703417
500
1705009
500
1703417

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.