Barnskänk 1800-tal

295065

BARNSKÄNK, 1800-tal, fanér i mahogny, spegelglas, lådor, inredning med hyllplan, lås, krön med genombruten dekor, höjd ca 106, 52,5x24 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage och skador, krön med skada, en nyckelskylt med skada/bortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer och finns att avhämtas vid Utlämningen

Rum 6

Barnskänk 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

1696650
1694707
1694669

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.