Omega Dynamic herrarmbandsur

295062

OMEGA, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, originalarmband samt spänne, datum, diameter 41 mm

Boett med stötskada, glas med repor

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Omega Dynamic herrarmbandsur

Budhistorik (13 bud)
1710970
2 600
1711348
2 400
1710970
1710076
1700039
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.