Peter Hahne

295059

PETER HAHNE (född 1955): Utan titel, signerad o daterad 1990 a tergo, olja/blandteknik på pannå, 75x300 cm

Rum 5

Peter Hahne

Budhistorik (9 bud)
1705588
6 000
1705270
5 000
1704969
1704699
1702155

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.