Karmstol gustaviansk stil

295052

KARMSTOL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, ek, klädsel av skinn, dekorornament i mässing, sitthöjd ca 44 cm

Skinn med fläckar, smärre slitage

Rum 8

Karmstol gustaviansk stil

Budhistorik (9 bud)
1706831
650
1706818
600
1702871
550
1706817
550
1702871
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.