Jonas Lindkvist oljemålning

295051

JONAS LINDKVIST (1889-1955), stilleben, signerad och daterad -43, olja på pannå, ca 51x69 cm

Kant med fläck av bronsering

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Jonas Lindkvist oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1706855
1 400
1706527
1 300
1706243
1706524
1706243
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.