Hörnskåp

295050

HÖRNSKÅP, ek, vitrin, höjd ca 155, 56x36 cm

Skador, 1 löst glas, nagg

Rum 5

Hörnskåp

Budhistorik (17 bud)
1705878
1 300
1705874
1705870
1701491
1705868

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.