Bord

295045

BORD, benstomme med infälld bricka med sarg av tenn, monogramsignerad MA, höjd ca 55, 32x47 cm

Slitage, brickan sitter fast

Rum 7

Bord

Budhistorik (15 bud)
1705709
1705454
950
1705705
950
1705454
900
1704080
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.