Spegellampetter

295041

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor av bandrosett samt pärlbård, ljusarm i mässing, höjd ca 48 cm

Förgyllning med slitage

Belysning, Vägglampor, Speglar

Monter 4

Spegellampetter

Budhistorik (40 bud)
1705527
6 600
1705515
6 400
1705511
6 200
1705511
6 000
1705508
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.