Lampbord sängbord

295028

SÄNGBORD/ LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, sarg med lådor, höjd ca 60, 40x48 cm

Smärre slitage/märken

Rum 6

Lampbord sängbord

Budhistorik (17 bud)
1705908
1705780
1 400
1705907
1 300
1705780
1705153

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.