Corneille serigrafi

295021

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad och daterad 99, 34/200, serigrafi, ca 55x69 cm

Fack 3

Corneille serigrafi
Budhistorik (4 bud)

1706140
1 300
1692868
1692806
1692796
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.