Guido Biasi grafik

295020

GUIDO BIASI (Italien, 1933-83): (55) Kompositioner, 8 motiv signerade, provtryck, litografier, bladmått 22x30 cm vardera

Gulnader

Monter 2

Guido Biasi grafik

Budhistorik (1 bud)

1706846
2015-02-24 21:36:23

2015-02-24 kl 21:57
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.