Oidentifierad konstnär oljemålning

295019

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vy över Napolibukten, signerad, olja på duk, ca 31x45 cm

Retuscher, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Fack 13

Budhistorik (1 bud)

1698050
2015-02-20 10:16:02

2015-02-24 kl 13:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.