John Wipp oljemålning

295018

JOHN WIPP (1927-2005), Landskap vid Ygne II, signerad och daterad John Wipp 40, olja på duk, ca 26x35 cm

Rum 6

John Wipp oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1705830
1705829
1 400
1705823
1 300
1705826
1 300
1705823

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.