Erland Cullberg olja

295015

ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, monogramsignerad EC, olja på duk, ca 46x38 cm

Rum 3

Erland Cullberg olja

Budhistorik (8 bud)
1706477
3 400
1705298
2 400
1705072
1704247
1702841

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.