Grafik 3 delar

295008

MAGDOLNA SZABÓ (född 1958): (3) Komposition, signerade och daterade 98 samt 00, pt , 5/20, 4/20, litografier, 24x24 cm vardera

Fack 1

Grafik 3 delar

Budhistorik (15 bud)
1706040
950
1706322
900
1706040
850
1706317
1706040
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.