Arvid Öström olja

295004

ARVID ÖSTRÖM, (1889-1955): Blomster, signerad A.Öström, olja på pannå, 15x21 cm

Monter 2

Arvid Öström olja

Budhistorik (22 bud)
1706567
1 300
1706561
1706559
1706560
1706559

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.