Björn Krestesen olja

295003

BJÖRN KRESTESEN, (född 1951): Stilleben,signerad och daterad, olja på duk uppfordrad på duk, 19,5x27,5 cm

Skador

Monter 4

Björn Krestesen olja

Budhistorik (1 bud)

1693546
2015-02-17 14:54:39

2015-02-24 kl 21:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.