Klaffbord ROOM

295000

KLAFFBORD, 2000-tal, ROOM, oljad ek, höjd ca 72, 80x76-166 cm

Obetydligt slitage, skiva med smärre märken

Rum 11

Klaffbord ROOM

Budhistorik (27 bud)
1706009
1706007
1706006
1 900
1706000
1 800
1706003
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.