Spegellampetter 1900-tal

294991

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, för tre ljus vardera, mässing, dekor av bla grotesker, fasettslipat glas, lösa manchetter, höjd 46 cm

Spegelglas med åldersfläckar/skador

Belysning, Vägglampor, Speglar

Monter 2

Spegellampetter 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
1706293
2 600
1706290
2 400
1706286
1706273
1706273
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.