Mockaskedar Norge sterling

294978

MOCKASKEDAR, 12 st, sterlingsilver, Norge, 1900-talets mitt, förgyllda, dekor i emalj med motiv blommor, delvis genombrutna, längd 10 cm

Smärre slitage

Silver

Monter 2

Mockaskedar Norge sterling

Budhistorik (7 bud)
1706799
750
1706658
700
1706798
650
1706658
600
1706796
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.