Beck & Ljung plexiglas

294976

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): Komposition, ramen signerad och daterad Beck o Ljung 1974, 7/50, a tergo märkning "Edition Leger, Malmö", plexiglas och enfärgade skivor alla delar flyttbara, ca 50 x 50 cm

Smärre kantskador och repor

Rum 11

Beck & Ljung plexiglas

Budhistorik (6 bud)
1705707
1696113
1 900
1696113
1 700
1696816
1 600
1696113

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.