Sari med guldbroderi

294973

ORIENTALISKT BRODERI / SARI, 1900-tal, siden med guldbroderi, ca 112x475 cm

Bruksslitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Mattor/Textilier

Monter 4

Sari med guldbroderi

Budhistorik (9 bud)
1696478
700
1703111
650
1696478
600
1703110
550
1696478
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.