David da Selvo oljemålning

294963

DAVID DA SELVO (1900-tal): Komposition, otydligt signerad på baksidan, olja på pannå, 102x77 cm
PROVENIENS: Inköpt av Fabian Carlsson Gallery, Göteborg

Rum 11

David da Selvo oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1706105
1704168
850
1695999
1694166
1694165

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.