Bertil Vallien Kost Boda

294962

BERTIL VALLIEN, glasobjekt för Kosta Boda, signerad Kosta Boda B Vallien 79936, 22x22 cm, höjd 7 cm

Smärre repor

Glas, Konstglas

Monter 2

Bertil Vallien Kost Boda

Budhistorik (15 bud)
1706725
900
1706716
850
1706721
850
1706716
1706710
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.