Tamburmajor

294956

TAMBURMAJOR, 1900-talets senare del, svärtat smide och stålrör, höjd ca 186 cm

Slitage

Rum 6

Tamburmajor

Budhistorik (7 bud)
1705786
900
1704260
850
1704112
1704258
750
1704112
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.