Fåtölj

294954

FÅTÖLJ, 1900-talets senare del, klädsel i svart galon samt grön rutig klädsel, snurrfunktion, sitthöjd ca 40 totalhöjd ca 95 cm

Sits med torr stoppning, slitage

Rum 11

Fåtölj

Budhistorik (5 bud)
1692074
850
1691073
1691073
1692071
1691073

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.