LG Lundberg

294953

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): "Från Stockholms skärgård", signerad och daterad LG. Lundberg 1993, blandteknik på pannå, 16x21 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Kundcenter

LG Lundberg

Budhistorik (8 bud)
1700353
1700352
1 900
1700350
1 800
1698310
1 700
1697566
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.