Soffa 1950-tal

294952

SOFFA, 1950-tal, klädsel i svart läder, lösa sittplymåer, längd ca 212 cm

Slitage, märken, ryggstödets insida med klädselskada

Rum 6

Soffa 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
1706152
3 800
1706156
3 600
1706152
3 400
1706155
3 200
1706152

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.