Bert-Håge Häverö

294948

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsbild, signerad Bert Håge Häverö, färglitografi, 203/310, 37x44 cm

Fack 13

Bert-Håge Häverö
Budhistorik (3 bud)

1705945
1702437
1693048

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.