Monica Cronström

294942

MONICA CRONSTRÖM (Finlad, född 1939): "Centralbadet", signerad och daterad 1979, 72/95, litografi, 50x45 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 6

Monica Cronström
Budhistorik (1 bud)

1705161
2015-02-24 07:26:39

2015-02-24 kl 17:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.