Aly Ben Salem akvarell

294936

ALY BEN SALEM (Tunisien 1910-2001): Kärlekspar, signerad Aly Ben Salem, akvarell på papper, ca 40 x 27 cm

Rum 11

Aly Ben Salem akvarell

Budhistorik (34 bud)
1705691
15 500
1703822
15 000
1705690
15 000
1703822
14 500
1705549
14 000

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.