Antoni Tapies färgetsing med relieftryck

294929

ANTONI TAPIES (1923-2012): Torchon noué, färgetsning med relieftryck, 1975, signerad och numrerad Tapies 34/75. Editerad av Maeght, Paris, 63 x 90 cm
LITTERATUR: Galfetti 496

Rum 11

Budhistorik (5 bud)
1702133
1696124
3 600
1692862
3 400
1692644
3 200
1690966

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.