Skulptur i brons

294919

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, stående modell, brons, osignerad, höjd 29 cm

Konst, Skulpturer

Monter 31

Skulptur i brons

Budhistorik (7 bud)
1704059
550
1703782
500
1694667
450
1703691
450
1694667

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.