Tore Hamsun

294917

TORE HAMSUN (1912-1995): Komposition, blandteknik, signerad och daterad Hamsun 64, 14x20 cm

Monter 29

Tore Hamsun

Budhistorik (13 bud)
1703391
1 400
1703009
1 300
1702952
1703007
1702952
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.