Oljemålning 1700-tal

294915

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-TAL): Helgon med barn och putto, olja på duk, 80x60 cm

Dubblerad, renoverad

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (11 bud)
1703443
4 800
1703441
4 400
1703440
3 200
1703253
1699055

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.