Oskar Larsen pastell

294913

OSKAR LARSEN (1882-1972): Kvinnoporträtt, pastell, signerad och daterad Oskar Larsen 1931, 52x41 cm

Konst, Teckningar

Rum 4

Oskar Larsen pastell

Budhistorik (5 bud)
1704093
550
1703927
500
1703685
1702291
1701619

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.