Hans Massman

294908

HANS MASSMANN (1887-1973): Verkstadsinteriör, gouache på papper, signerad och daterad Hans Massman 1921, 62x77 cm

Bristfälligt monterad i ram

Rum 5

Hans Massman

Budhistorik (4 bud)

1694582
1694581
3 200
1694580
1694579

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.