Alfred Buchta oljemålning

294898

ALFRED BUCHTA (1880-1952): Blomsterstilleben, signerad A. Buchta, olja på duk, signerad 70x55 cm

Rum 2

Alfred Buchta oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1704511
700
1704505
650
1704502
600
1704497
550
1704490
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.