Madonnan med barnet oljemålning

294886

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Madonnan med barnet, olja på koppar, ca 18 x14 cm

Enstaka färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Monter 30

Budhistorik (10 bud)
1703617
2 400
1698811
1698811
1 700
1699280
1 600
1698811

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.