Stolar Miljö Expo

294879

STOLAR, 2 st, Miljö Expo, 1980-tal, delvis svartlackerad stomme, sitthöjd ca 57 cm

Bruksslitage

Rum 6

Stolar Miljö Expo

Budhistorik (13 bud)
1704146
850
1704127
1704143
1704127
750
1704141
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.