Tidningsställ

294862

TIDNINGSSTÄLL, på hjul, 1900-talets andra hälft, England, mahogny, underdel med låda, höjd 54, 56x35 cm
Skador: Bruksslitage

Rum 10

Tidningsställ

Budhistorik (20 bud)
1703101
3 400
1702592
3 200
1703100
3 200
1702592
2 400
1702878

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.