Servisglas

294858

SERVISGLAS, 30 st, 1900-tal, snarlika modeller med fasetterad dekor, bestående av: 16 rödvinsglas, 14 dessertvinsglas

Slipade, varierande höjd, enstaka smärre nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Monter 31

Servisglas
Budhistorik (14 bud)
1700333
1 400
1703611
1 300
1700333
1703606
1700333

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.