Bokhylla 1930-tal

294848

BOKHYLLA med sidoskåp, 1930-tal, fanerat i alm, höjd 76, 147x28 cm

Nycklar finns att uthämta i utlämningsdisken, bruksslitage

Rum 6

Bokhylla 1930-tal

Budhistorik (35 bud)
1703949
4 200
1703597
1703335
3 800
1703133
3 600
1703331
3 600

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.