Skrivbordsstol Englesk stil

294846

SKRIVBORDSSTOL, Engelsk stil, 19400-talets senare del, stomme i bok, djuphäftad klädsel i grönt patinerat läder fäst med pärslpik, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, smärre märken/fläckar

Rum 8

Skrivbordsstol Englesk stil

Budhistorik (22 bud)
1703863
1703969
1 400
1703863
1 300
1703961
1703863

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.